Jaka jest różnica między pokerem bez limitu a pokerem bez limitu?

424 görüntülenme
0

Trzecią różnicą między pokerem bez limitu a limitem jest częstotliwość połączeń. W grach bez limitu znacznie bardziej prawdopodobne jest, że zostaniesz zapłacony za parę lub wyrównanie, https://poker-plans.com/pl niż zostaniesz zapłacony za flush. W grach limitowych, jednak, jesteś znacznie bardziej prawdopodobne, aby dostać zapłacone z pary lub losowania niż masz dostać zapłacone z flush. Częstotliwość połączeń. Jeśli gra jest zbyt silna dla ciebie, to zazwyczaj najlepiej pozostać w Jeśli gra jest zbyt silna dla ciebie, zazwyczaj najlepiej jest złożyć.

Więc jeśli masz 50, otrzymasz 20 dla małego ślepca i 40 dla dużego ślepca. Istnieją pewne różnice między grami online i kasami na żywo, które wpływają na to, w jaki sposób należy dostosować strategię pokera do nowych zasad. Więc jeśli zagramy te dwa przykłady ponownie na prawdziwych stołach (bez limitu hold’em), nasze wyniki mogą być różne w zależności od gry, w której graliśmy: w naszym oryginalnym przykładzie używając limitu holdem gry gotówkowej, gracze zostali rozdani pojedynczą rękę pokera i nie ma pieniędzy w garnku po tym, jak wszyscy ukończyli swoje zakłady (w tym przypadku jest to .25).

Jeśli zmienimy rzeczy na wersję no-limit hold’em, to będziemy mieli dodatkową zachętę, aby zobaczyć flop, ponieważ istnieje potencjalnie więcej pieniędzy, które czekają na nas przy stole (to jest miejsce, w którym widać różnicę między pokerem bez limitu i limitem). Przykładem może być poziom ślepoty. Kiedy rozpoczniesz grę gotówkową na stronie internetowej kasyna, twoje początkowe nagrody nie są wstępnie ustalone, ale opierają się na wielkości twojego pakietu.

Blinds w Texas Holdem Poker. Kiedy grasz w kasynie gracze zawsze otrzymują stałe kwoty za swoje blindy, zwykle około 1 dla małego i 2 dla dużego. Stawiasz swoją stack przed flopem. Będziesz czekał na kolejkę, a następnie obstawiasz ponownie przed rzeką. W grze Heads-up grasz przeciwko dealerowi. Będziesz czekał na flop. Następnie po raz kolejny postawisz zakład przed kolejką. Kiedy zdobędziesz wielką rękę, zobaczysz wzrost blindów.

Zauważysz również, że jesteś jedyną osobą, która podnosi. Ale jeśli masz świetną rękę, nie powinieneś blufować. Możesz spróbować oszukać innych graczy, myśląc, że masz gorszą rękę niż ty. Często otrzymasz as lub króla w pierwszych pięciu kartach. Powinieneś tylko poczekać, aż inni gracze złożą Jeśli dowiesz się, że pewna gra jest nudna, to ma sens, że nie chcesz wydawać pieniędzy na jej grę. Powinieneś również grać w darmowe gry, aby określić, które gry są dla ciebie interesujące.

Gra w pokera przeciwko wspólnotowej sali kart. Możesz również grać w pokera przeciwko wspólnotowej sali kart. Jeśli obstawiasz lub podnosisz, wspólnotowy pokój kart musi zadzwonić. Pokój społecznościowy i idziesz do showdown, a zwycięzcą showdown jest zwycięzca ręki Kiedy grasz w pokera przeciwko wspólnotowej sali karcianej, otrzymasz rozstrzygnięcie przed flopem.

Kiara Weidman Sorulan soru Kasım 27, 2023