Neden Sponsor olmalısınız ?

Aslında cevabı çok basit. BES Topluluğuna sponsor olmanız demek doğru hedef kitleye doğrudan ulaşmanız demek.

Hedef kitlemiz Diyetetik bölümü öğrencileri ve mezunları olduğu için, ürün ve hizmetlerinizi doğrudan tanıtmanız, birebir iletişim halinde olmanız ve markanızın hedef kitlenize en uygun kişilerce tanınması imkanı için en doğru yer. 

Sponsorluk anlaşmaları için çeşitli çalışma yöntemleri geliştiriyoruz. Bunların başında ülke çapında diyetisyenlik hizmeti veren kullanıcıları toplayacağımız internet sitemiz. İnternet sitemizde Diyetisyenler ile hastaları birebir buluşturmayı hedefleyen interaktif bir Uzmana Sor bölümü olacak. Bu bölümden Diyetisyen ile hasta birebir iletişime geçebilecek, isteyen diyetisyende hasta ile iletişim bilgilerini paylaşarak iş gücünü arttırabilecek. Bu sayede diyetisyenlerin internet sitemizi daha aktif kullanması planlanıyor. Bunun dışında düzenli BES Toplantıları ile interaktiviteyi arttırmayı hedefliyoruz. 

Şu anda hazırlandığımız 1. BES Buluşması için sponsorluk talepleri alıyoruz. 

Sponsorlarımız, 1.BES Toplantısında ana giriş koridorda stand açma hakkında sahip olup, ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekler. Ayrıca isterlerse kendi materyallerini davetlilerimize dağıtabilir, iletişim bilgilerini davetlilerin rızası olmak koşulu ile kendilerinden talep edebilirler. 1.BES Toplantısı yaklaşık 250 katılımcı ve 12 konuşmacı ile gerçekleşecektir.

Sponsorluk talepleriniz için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. İş birliğiniz için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarımızın artarak devamını dileriz.