HASTALIKLARDA BESLENME TEDAVİSİ

(ETKİNLİK TAMAMLANDI)

PROGRAM AKIŞI

Etkinliğin içerisinde çeşitli konu başlıkları altında vaka sunumları bulunuyor. Bu sayede hangi hastaya hangi yaklaşımı sergileyeceğimize daha hakim olmakla beraber, hastaya uygulanan tedavilere daha bilinçli yaklaşıyoruz.

Hastalıklarda beslenme tedavisini, interaktif bir şekilde vaka sunumu ve uzman doktor sunumuyla pekiştirmek için. yeni bakış açılarıyla bakmaya başlamak için.

Aslında biz kazanacağız. Sen etkinliğe katıldığında artık beslenme ve diyetetik topluluğunun bir üyesi olacaksın. Biz olmuş olacağız bilgi ve deneyim paylaştıkça çoğalan güzelleşen ürünlerdir, biz kazanmış olacağız…

Etkinliğimizde kendi alanında uzman doktorların yanı sıra klinik diyetisyenlerimizden oluşan güçlü bir ekip konuşmacı olacaktır.

Konuşmacı listesini görmek için tıklayın.

Etkinlik, Bakırköy Belediyesine ait Tarık Akan Konferans Salonunda yapılacaktır. 

Adres: Ataköy 2-5-6 Mah., Kilitbahir Sk. No:5, 34158 Bakırköy/İstanbul (Ataköy Marmaray durağı karşısı)

ETKİNLİK SPONSORLARI

One Thought to “Hastalıklarda Beslenme Tedavisi”

  1. 19 Mart 2022 Cumartesi günü mezun öğrencim Züleyha Yılmazın kurduğu Bes İstanbul gurubu tarafından hazırlanan Hastalıklarda Beslenme Tedavisi konulu programa davet edildim. Deneyimli Doktorlar tarafından sunulan detaylı hastalıkların anlatımı ve diyetisyenlerin ustalıkla hazırladığı vaka sunumları çok başarılı idi. Bu kadar özveri ile hazırlanmış bu güzel toplantı için öğrencilerimi başarılı bir şekilde bu platformda gördüğüm için onur ve gurur duydum. Toplantı yerinin ulaşım kolaylığı ve park yeri kolaylığı için, ikramların sade ve kaliteli oluşu için kendilerine çok teşekkür ederim. Bütün öğrencilerimizin bu toplantılara katılması, kendi bilgi ve deneyimlerini arttırmak için çok iyi olacaktır. Devamını dilerim

Leave a Comment